Вселенський Патріарх підписав Томос про автокефалію ПЦУ

Bykvu.com

Прес-центр Православної Церкви України у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» розмістила запис, в якому інформує, що голова Константинопольського Патріархату Варфоломій та голова ПЦУ Єпіфаній сьогодні, п’ятого січня провели першу зустріч перед підписання Томосу про автокефалію.

Прес-служба зазначила, що в цю суботу пройшла перша зустріч голови Константинопольського Патріархату та митрополита Київського, в ході якої, співрозмовники спілкувалися за допомогою грецької мови. Також підкреслимо, що церковнослужителі зустрілися у резиденції Вселенського Патріархату.

В цю суботу Варфоломій підписав Томос про автокефалію у турецькому місті Стамбул. Перед тим, як підписати відповідний документ, Патріарх помолився у храмі Святого Георгія. Зараз же громадськість очікує звернення від Константинопольського Патріарха, Київського митрополита та голови України.

Варто зазначити, що крім митрополита Київського українську сторону представляли й голова парламенту Парубій та президент Порошенко. Сам Томос повинні передати вже в цю неділю після восьмої ранку.

Пізніше стало відомо, що голова міністерства економічного розвитку Степан Кубів у соціальних мережах опублікував першу фотографію церковного документу, який був підписаний головою Константинопольського патріархату. Зазначимо, що даний міністр є членом української делегації, разом з Парубієм та Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*