Нацполіція зможе забезпечити порядок у Різдвяні свята

Odessa.online

Перший заступник керівника Нацполіції В’ячеслав Аброськін в цю суботу п’ятого січня виступив з заявою, в якій зазначив, що співробітники правоохоронних структур можуть забезпечити безпеку наших громадян під час святкових заходів, присвячених до Різдва. Планується, що з 6 по 7 січня у понад чотирнадцяти тисяч храмах пройдуть богослужіння, участь в яких візьмуть понад 4,6 мільйона українців.

Таким чином, Аброськін підкреслив, що Національна поліція готова забезпечити громадський порядок та безпеку населення. При цьому, він звернувся до кожного правоохоронця з проханням не тільки виконувати свої службові обов’язки у святкові дні, а й всіляко допомагати нашим громадянам. Так, метою Нацполіції є проведення Різдвяних свят в абсолютній безпеці.

Також представник Національної поліції додав, що особливо уважним співробітникам правоохоронних структур слід бути саме в ніч на 7 січня, оскільки саме в цей період в храмах по всій країні будуть проходити богослужіння, в яких за попередніми даними візьме участь понад 4,6 мільйона осіб.

Також наголошується, що в період різдвяних свят забезпечувати громадський порядок по всій території України будуть понад сімнадцяти тисяч співробітників поліції та службовців Нацгвардії. При цьому, в ніч з 6 на 7 січня на трасах та вулицях населених пунктів за порядком стежитимуть понад 6 тисяч правоохоронців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*