Треті особи в ЄС більше не з’являться на чужих фотографіях

З 25 травня поточного року в Євросоюзі набуде чинності закон General Data Protection Regulation. Він спрямований на зміну статей і директивів, що стосуються персональних даних. Новий закон забороняє публікацію зображень третіх осіб без їх дозволу.
Перш ніж опублікувати фотографію в соціальній мережі, на якій зображений невідомий, необхідно отримати від нього письмовий дозвіл. В іншому випадку, у фотографа є два варіанти: відмовитись від публікації або розмити обличчя випадкових перехожих.
Складається непроста ситуація, адже нові зміни вбивають сюжетну фотографію.
Перебуваючи за кордоном необхідно чітко контролювати інформацію, яку збираєтесь розмістити в соціальній мережі. Інакше проблеми можуть зустріти вас прямо на кордоні. Користувач може вільно зробити публікацію вже вдома.
До речі, закриті акаунти в соціальних мережах не будуть відображатися при проходженні по посиланню того чи іншого хештега, що надає ще одну можливість обійти закон.
Зйомки з відеореєстратора тепер теж знаходяться в строгих рамках.
Порушення закону передбачає масштабні штрафи та тюремне ув’язнення. Залишається загадкою, як нововведення вплинуть на репортажну зйомку.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*