Експерти: комуніст Симоненко не зможе виграти вибори Президента України

Abomus.com.ua

Після довгого політичного мовчання та пропажі з інформаційного поля лідер забороненої в судовому порядку «КПУ» Петро Симоненко оголосив про висунення себе кандидатом в президентських перегонах.

Для цього підконтрольна Симоненко політсила провела з’їзд, який необхідний для балотування в лідери держави відповідно до законодавства.

Один з членів «президії ЦК КПУ» зазначив в коментарі для журналістів, що його однопартійці не мають ілюзій щодо результатів участі їхнього лідера в президентських виборах, однак зараз для комуністів завданням є продемонструвати, що «партія жива», і спростувати інформацію про від’їзд Симоненко за кордон.

Коментуючи цю новину, політтехнолог Андрій Золотарьов у своєму коментарі для засобів масової інформації заявив, що участь Симоненко у виборах президента буде «символічною», через те, що «КПУ» не має необхідних ресурсів, а тиск з боку правих радикалів і влади на політсилу триває. Однак якщо Петру Симоненку перешкодять в президентській кампанії, це стане для нього «подарунком», тому, що дозволить уникнути провальних результатів по голосуванню і продемонструвати, що комуністи в Україні не зникли.

Ще один експерт у сфері політики, Руслан Бортник, зазначив, що кандидата від «КПУ» після можливого проходження реєстрації чекає «внутрішньовидова» боротьба за голоси виборців певних поглядів, і конкурентами комуністів будуть Юрій Бойко, Євген Мураєв, а також екс-міністр МЗС Леонід Кожара. Максимум голосів, які Бортник відвів кандидату від комуністів на виборах, може скласти до 3% від усіх виборців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*