Сенатори США: суд над Януковичем – пародія судового процесу

bison-info.pro

В Сполучених Штатах в закритому форматі пройшла зустріч членів верхньої палати американського парламенту від партії республіканців та представників українських громадських організацій. В ході зустрічі, американські представники висловили думку, що суд над колишнім головою України Януковичем являє собою лише пародію на судовий процес. Також було порушене питання й національного примирення в країні.

Також парламентарії США відзначили, що Україна вже давно трансформується в некеровану проблему як для ЄС, так й для американців. Звичайно, низка міжнародних фінансових структур намагаються стабілізувати економіку України, але високий рівень корупції та витрати на збройний конфлікт всіляко перешкоджають цьому.

Для того, щоб зупинити трансформацію України в стан хаосу, на думку представників США, необхідно спочатку почати процес внутрішнього примирення. Так чинний голова держави Порошенко переслідує своїх опонентів, при цьому, для реалізації своїх цілей він використовує закон та правоохоронні органи. Також американці наголошують, що суди в країні не можуть вважатися незалежними, оскільки їх рішення ґрунтуються на перевагах політиків, а не на законі.

Яскравим прикладом відсутності незалежних судів, на думку американців, є суд над Януковичем. Як зазначалося, йому висунули серйозне звинувачення в держзраді, але ніяких істотних доказів надано не було. Крім цього, також неодноразово фіксувалося й порушення прав підсудного, коли суд не приймав прохання юристів про проведення низки експертиз та залучення важливих свідків до справи. Так, судовий процес не взяв до уваги ні законодавство країни, ні права людини. Підсудному навіть не дали прикінцевого слова в суді.

Так, судовий процес над колишнім президентом України в черговий раз доводить провал реформування в даній державі. При цьому, винесений вирок є надуманим. Також представники США відзначили, що буде робитися запит в один зі столичних судів з проханням надати матеріали по даній справі для вивчення західними аналітиками.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*