Туреччина хоче взяти під контроль території Сирії після виходу США

www.ibtimes.com

Інформаційне агентство «The Washington Post» інформує, що після того, як збройні сили Сполучених Штатів Америки вийдуть з Сирії, контроль над територіями, які були звільнені від бойовиків, має намір взяти Туреччина. Видання підкреслює, що турецька влада має намір керувати східними регіонами держави, які на даний момент контролюють сирійські курди.

Крім того, як пише американська преса, Анкара має намір домогтися того, щоб Сполучені Штати почали процес роззброєння сирійських курдів, яким постачали зброю не один рік. Як відомо, США протягом декількох років тренували своїх союзників.

Після цього, Туреччина має намір домогтися того, щоб американські війська забезпечили їй логістичну та авіаційну підтримку. При цьому, мова йде не тільки про саму Туреччину, але й про її союзників, в тому числі й про ті тих угруповання, які є опозиційними сирійському уряду.

Відзначається, що для обговорення всіх цих умов до Туреччини був направлений радник голови Сполучених Штатів в питаннях нацбезпеки Джон Болтон.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*