У Миколаєві поліція заарештувала афериста

Belnovosti.by

Співробітники правоохоронних структур викрили шахрайську схему з онлайн кредитами одного з жителів Миколаєва. Зараз зловмисника затримано, йому вже висунули звинувачення. Варто зазначити, що шахрай своїми діями спричинив потерпілим збитки, сума яких перевищує тридцять тисяч гривень.

Як повідомлялось, ще у минулому місяці до правоохоронних структур звернулися одразу семеро громадян із заявами, в яких вони повідомляли, що стали жертвами шахрая. Пізніше стало відомо, що постраждалих запевнили в тому, що міська влада буде виділяти їм фінансову підтримку, проте люди замість грошей стали отримувати повідомлення про те, що вони мають заборгованість по кредиту.

Було встановлено, що аферист навмисно вибирав собі жертв, які відносяться до категорії малозабезпечених. У ході реалізації шахрайської схеми, він приходив до людей та представлявся як піарник одного з депутатів. За допомогою обману, він випросив у людей документи, картки банку та мобільний телефон. Усе це було нібито необхідно для отримування фінансової допомоги.

Після того, як шахрай отримав все необхідне, він у своїй машині завантажував у телефони жертв додаток, необхідний для отримування онлайн-кредиту. У лічені хвилини аферист отримував кредит, сума якого сягала від півтори до трьох тисяч. Після цього, він віддавав громадянам обіцяні гроші, сумою від ста до п’ятисот гривень та зникав.

Пізніше правоохоронці затримали шахрая, наразі слідчі дії тривають. Зловмисника звинувачують у порушенні частини 3 статті 190 Кримінального кодексу, йому загрожує позбавлення волі строком від 3 до 8 років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*