Бойко: влада не зацікавлена в об’єднанні опозиції

Platform.org.ua

В ході ефіру одного з вітчизняних телевізійних каналів «Інтер» голова Опозиційної платформи – За життя Юрій Бойко зазначив, що чинна влада не поділяє ідею об’єднання опозиції. Крім того, об’єднання опозиціонерів стає на шляху амбіцій низки окремих політичний діячів. Також Бойко звернув увагу на те, що голова політпартії «За життя» Вадим Рабинович на особистому прикладі довів, що, якщо відмовитися від частини особистих амбіцій, то можна прийняти рішення про об’єднання.

Бойко заявив, що в процесі об’єднання, політикам слід прибрати власні амбіції на задній фон. Опозиціонер також додав, що на даний момент в Україні зафіксована складна ситуація в економічній та політичній сфері.

На даний момент в країні відзначається криза, впоратися з якою допоможе лише об’єднання. Крім того, на думку політика, саме принциповість повинна стати запорукою успіху опозиційних політичних сил, оскільки саме опозиціонери чітко демонструють свою позицію та принципово її відстоюють.

Необхідно також нагадати, що ще в листопаді минулого року Юрій Бойко та Вадим Рабинович прийняли рішення створити опозиційне об’єднання, основною метою якого має стати об’єднання всіх здорових сил у суспільстві, щоб у країні запанував мир та змінився курс нинішньої влади, що має антисоціальну спрямованість.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*