В Києві 6 січня запустять на маршрут ретро-поїзд

Hyser.com.ua

У прес-центрі вітчизняної компанії «Укрзалізниця» інформують, що вже завтра в столиці на маршрут запустять ретро-поїзд. Зазначається, що зазначений транспорт розпочне свій шлях на станції «Київ – Пасажирський», а кінцевою зупинкою стане «Караваєві Дачі». Перший маршрут запланований на 12.50, при цьому, передбачається, що поїзд повернеться назад на відправну станцію вже до 15.15.

Варто відзначити, що сам залізничний транспорт складається з паротяга, вагона-ресторану та ще 4-х пасажирських вагонів. При цьому, сам паротяг був побудований ще в 1952 році. Традиційно, персонал, що обслуговує даний маршрут, буде підбиратися з бригади «Сновськ», яку заснували в 1873 році. Також зазначається, що після того, як маршрут поїзда буде закінчено, всі громадяни, які здійснили поїздку, зможуть потрапити на виставку рухомого складу даного поїзда. Підкреслимо, що даний захід є безкоштовним.

Водночас, зазначається, що дорослому громадянину поїздка на ретро-поїзді обійдеться близько 72 гривень, у той час як ціна на дитячий квиток сягає 61 гривні. Підкреслимо, що придбати квитки можна в касі або ж онлайн.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*