Нацполіція та ДСНС проводять перевірку тисяч храмів напередодні Різдва

Reporter-ua.com

У передріздвяну ніч співробітники Нацполіції спільно з працівниками ДСНС провели обстеження понад восьми тисяч споруд релігійного призначення. Будівлі й інші споруди перевірялися фахівцями на предмет дотримання пожежної безпеки та наявності вибухових речовин.

Як повідомив заступник керівника МВС Сергій Яровий, перевірка рятувальниками та службовцями поліції культових споруд триває. Нацполіція, за словами високопоставленого службовця Міністерства внутрішніх справ, своїм основним завданням бачить запобігання порушенню закону і провокацій, виникнення надзвичайних ситуацій і нещасних випадків.

Яровий зазначив, що безпеку біля храмів та інших культових споруд забезпечать понад сімнадцяти тисяч поліціянтів і нацгвардійців. Також близько семи тисяч правоохоронців будуть патрулювати міські вулиці, населені пункти та дороги.

У зв’язку зі святом, що настає, на посилений варіант несення служби перейшли й близько семи тисяч працівників ДСНС.

Богослужіння у зв’язку зі святом Різдва Христового пройдуть в більш ніж чотирнадцяти тисячах споруд релігійного призначення по всіх регіонах України. За прогнозами, в них візьмуть участь понад чотири з половиною мільйонів українців. Найчисленніші за кількістю парафіян церковні служби пройдуть в трьох областях Прикарпаття, а також на Дніпровщині.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*