Петиція про скасування санкцій до «112 Україна» та «NewsOne» набрала 25 тисяч голосів

112.ua

Інформація на сайті голови України свідчить, що електронна петиція відносно того, щоб не допустити застосування санкційних дій до кількох телевізійних каналів, а саме “112 Україна” і “NewsOne”, набрала необхідну кількість голосів.

Реєстрація даної петиції датується 9 жовтня, а 5 січня вона досягла позначки 25 тисяч голосів, які необхідні для того, щоб петиція була розглянута Петром Порошенком. Дану петицію зареєстрував Василь Сметана.

У петиції йдеться, що саме Президент, який є гарантом дотримання Основного Закону держави, це остання опора захисту свободи слова громадян. Автор петиції просить не дозволити застосувати дії санкційної спрямованості стосовно телеканалів. Саме парламент своєю постановою ініціював дані дії 4 жовтня. За словами Василя Сметани, постанова, прийнята Верховною Радою України, це результат штучної політичної технології, спрямованої на утиск прав журналістів, а також колективу телевізійних каналів. Використання даної технології в нашій демократичній державі є неприпустимим.

У зв’язку з тим, що рішення щодо постанови має бути прийнято Радою нацбезпеки та оборони України, а введення в дію відбудеться після відповідного указу голови держави, автор петиції просить не допустити введення санкцій.

Згідно із законодавством Адміністрація голови України зобов’язана розглянути петицію за три робочих дні, і опублікувати відповідь Президента протягом десяти робочих днів після цього.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*