Українські та європейські дороги – у чому ж різниця для водія

Informer.od.ua

Олександр Хорольський, заступник директора інформагентства «Українські Новини», у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» поділився враженнями відносно українських та європейських доріг.

Хорольський під час поїздки в Лапландію проїхав близько 5650 км. Він повідомляє, що найяскравішим враженням йому залишив український прикордонний пункт Скиток. На його території можна було побачити протитанкові захололі надовбні, а також не почищений від льоду плац.

Також його вразило, що міжнародна траса Е-95 на білоруській території ідеальна, а на українській — залишає бажати кращого. Проїхавши усю територію Фінляндії з півдня на північ по трасі Е-75, Хорольський переконався, що ділянка по дорозі з Афін до Салонік знаходиться в хорошому стані.

Хорольський не розуміє, причину поганих доріг в Україні. Адже суворі погодні умови країн Прибалтики або Лапландії не завадили прокласти хороші дороги. Та й важка спадщина радянського періоду є не в однієї України, але Білорусь і Прибалтика впоралися із завданням доріг. Всім відомий факт, що представники Вінницької школи економіки піаряться шляхом ремонту доріг, хоча вони не враховують того, що більшість виборців їздять саме по нім.

Заступник директора також згадав і про столичні дороги. Адже Київська міська державна адміністрація повідомляла, що у 2018 році було здійснено капремонт рекордної кількості доріг. При цьому всім відомо, що дане покриття не затримається більш ніж на один сезон. За словами Хорольського питання українських доріг полягає в якості матеріалів, і бажанні чиновників розв’язувати цю проблему.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*