Президент Тайваню запросила міжнародну підтримку

Citypeopleonline.com

Цай Інвень, голова частково визнаної Китайської Республіки (Тайвань), попросила про надання підтримки з боку міжнародної спільноти. Це зроблено для того, щоб захистити демократичний режим на острові Тайвань від китайської загрози.

Міжнародне агентство новин «Reuters» повідомляє, що заклик про міжнародну підтримку Цай Інвень був озвучений через декілька днів, після заяви голови Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіна відносно того, що громадяни, які перебувають по обидва боки Тайванської протоки зобов’язані прагнути возз’єднання. А сама КНР уповноважена використовувати силу для того, щоб повернути під свій контроль Тайвань.

Президент Тайваню заявляє про надію держави, що країни серйозно сприймуть загрозу з боку КНР і зможуть надати свою підтримку. Згідно зі словами Цай Інвень, у разі, якщо світова спільнота не підтримає демократичну державу, що знаходиться під загрозою Китаю, тоді залишається невідомим той факт, яка з країн може стати наступною.

Цай Інвень раніше заявляла про те, що Тайвань не згоден з формулою, що припускає одну державу, в якій будуть функціонувати дві системи з КНР на чолі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*