ВМС України позбавили матроса статусу учасника бойових дій

thecolumnist.com.ua

Військово-морські сили України у своєму профілі в «Фейсбук» інформують про те, що однією з комісій було прийнято рішення позбавити одного зі службовців флоту звання учасника бойових дій. Як зазначається, дане рішення виніс один із судів, розташований в місті Маріуполь, в Донецькій області. Причиною подібного рішення стало дезертирство.

Таким чином, матрос Лабузов самостійно прийняв рішення піти з території військової частини. Також зазначається, його командир багато разів застосовував проти нього адміністративні санкції за те, що матрос порушував дисципліну. У ВМС вважають, що подібна ситуація лише принижує статус захисника держави. При цьому, сам статус – це не просто документ, він висловлює визнання народом заслуг по даній справі. Саме це визнання ніхто не повинен підривати.

У суді було прийнято рішення, відповідно до якого, службовець флоту визнавався винним, оскільки той покинув військову частину під час військового стану. Тепер його можуть позбавити волі строком від трьох місяців до півроку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*