Через невдоволення сенаторів директора Роскосмосу Рогозіна не пустили в США

new.publicpress.news

Інформаційне агентство «ТАРС» інформує, що керівник Нацуправління Сполучених Штатів з аеронавтики та вивчення космосу (NASA) Джим Брайденстайн зазначив, що він скасовує поїздку директора Роскосмосу Рогозіна в країну. Причиною цьому стала позиція членів верхньої палати американського парламенту.

Крім цього, він зазначив, що запрошення російського представника на територію США виступало свого роду спробою зберегти робочі відносини, які до цього не залежали від геополітичної ситуації або ж конфліктів між політсилами США.

Так, Брайденстайн звернув увагу на те, що такий стан справ є хорошим не тільки для двох держав, але й для всього світу в цілому. На його думку, коли держави, які не можуть прийти до компромісу в різних сферах можуть співпрацювати у сфері космосу – це позитивне явище. Однак, він зазначив, що в NASA не раз чули про те, що американські сенатори незадоволені рішенням про запрошення Рогозіна в країну. Таким чином, він прийняв рішення орієнтуватися на представників парламенту, у зв’язку з чим, поїздка голови Роскосмосу в Штати була скасована.

Також керівник NASA підкреслив, що він не проводив консультацій з представниками Білого дому, коли вирішив запросити Рогозіна, але він також не проводив консультацій й про скасування даного рішення. Як зазначалося, раніше візит голови Роскосмосу планувалося лише перенести, проте зараз його скасували зовсім.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*