Новинський: апеляційний суд відхилив позов проти Центрвиборчкому

Fromua.news

Лідер «Опозиційного блоку» Вадим Новинський в це неділю оприлюднив інформацію, згідно з якою, столичний апеляційний суд відхилив позов опозиціонерів про те, щоб визнати незаконним рішення Центрвиборчкому. Нагадаємо, що до цього, ЦВК ухвалила рішення, згідно з яким, всі виборчі дільниці, розташовані в Російській Федерації, припинили своє існування.

Він підкреслив, що суд не прийняв позов членів «Опоблоку», при цьому, дане рішення обґрунтовувалося тим фактом, що у позивачів не вистачає доказової бази, що підтверджує перебування поза територією України в ході проведення виборів. Однак суд не взяв до уваги той факт, що рішення Центрвиборчкому було прийнято без законних підстав. Таким чином, представники опозиції мають намір оскаржити дане рішення у Верховному суді.

Нагадаємо, що до цього, голова політичної партії «Наші» Мураєв оприлюднив інформацію про те, що зареєстрував позов в Апеляційному суді про незаконність дій Центрвиборчкому ще четвертого січня. Він зазначив, що для такого рішення ЦВК підстав не було, однак й воно матиме низку наслідків. Так, певна кількість наших громадян не зможе віддати свої голоси за того чи іншого кандидата, що є порушенням їх прав.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*