Тимошенко пообіцяла референдум після перемоги на виборах

фото: sharij.net

Юлія Тимошенко планує балотуватися в президенти та впевнена у своїй перемозі, після якої пропонує змінити систему керування державою на референдумі. Через зміни, ймовірно, може статися так, що наступні вибори президенту в Україні стануть останніми, після яких розпочнеться, за думкою лідера партії «Батьківщина», нова епоха розвитку країни.

Тимошенко не допускає федералізації України тому що існують дуже сильні «відцентрові сили» і виступає за унітарну форму державного устрою та рахує канцлерську форму правління «найсильнішою» в світі.

Також вона зазначила, що якщо комусь не подобається слово «канцлер», то називати лідера держави можна буде прем’єр-міністром або гетьманом.

Чергові вибори президента України мають відбутися 31 березня 2019 року. Юлія Тимошенко за станом на травень поточного року залишається лідером серед потенційних претендентів на пост глави держави.

Чинний президент Петро Порошенко другий місяць поспіль не влучає у трійку лідерів. За десять місяців до чергових виборів він знову опинився лише на четвертому місці за рівнем підтримки виборців. Порошенко бачать президентом на другий термін 7,6% виборців.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*