У готелях Європи та США відвідувачі скаржаться на клопів

Wsbuzz.com

Інформаційне видання «Telegraph» інформує, що відвідувачі низки готелів, розташованих у країнах Європи та Сполучених Штатів стали все частіше скаржитися на те, що в готелях водяться постільні клопи.

Крім цього, інформаційне агентство «РИА Новости», посилаючись на юриста Брайана Вирага, який відстоює права відвідувачів готелю в судовому процесі, інформує, що майже кожна п’ята людина або самостійно ставала жертвою клопів в готелях, або знайома з іншими людьми, яким ці комахи також доставили незручності.

Поряд з цим, низка експертів відстоюють позицію, відповідно до якої в останні десятиліття з’явився новий вид даних комах, які вже мають «імунітет» до засобу, що знищує клопів. При цьому, експерти в галузі ентомології також відзначають, що є безліч версій поширення даних комах. Згідно з однією з версій, причина розмноження клопів криється в збільшенні чисельності туристів, які самі того не підозрюючи, привозять за допомогою багажу клопів з собою.

Необхідно відзначити, що у зв’язку з актуалізацією проблеми, експерти рекомендують туристам ретельно оглянути ліжко перед тим як заселитися в номер, а також не залишати свої валізи в місцях доступних клопам, таких як підлога та ліжко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*