Бойко: нинішня влада України незаконно втручається у справи Церкви

news.yandex.fr

Юрій Бойко, лідер «Опозиційної платформи – За життя», заявив, що втручання влади в питання церкви може у майбутньому стати причиною розколу українського суспільства.

За словами Юрія Бойка, Константинопольському Патріархату зіграло на руку те, що Порошенко вирішив використати тему церкви у своїй передвиборчій кампанії. Для Константинополя це виявилося можливістю поширення свого впливу і на Україні. Хоча політичний діяч зазначив вдалість даного проекту, але для українського суспільства він може спричинити період смути, оскільки було б краще, якщо церква власною ініціативою та власними силами організувала все для народу. Поточний стан речей може лише принести розбрат у наше суспільство. Адже, за словами Юрія Бойка, у державі протягом 5 років умови життя громадян тільки погіршуються, на що влада зовсім не звертає уваги.

Лідер «Опозиційної платформи» заявив, що політичні сили маніпулюють людьми, підміняючи розв’язання справжніх проблем, релігійними конфліктами. Влада готова чинити тиск на священнослужителів, проводити так звані «бесіди», метою яких є насильницьке приєднання їх до нової церкви. Також готується ґрунт для відбирання майна церкви. Дані дії мають незаконний характер.

Юрій Бойко зазначає, що політичні діячі можуть у церкві бути лише як парафіяни, молитися, ставити свічки, а головне – не втручатися в її справи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*