У Миколаєві пограбували зал з ігровими автоматами

www.t.ks.ua

В одному з ігрових залів Миколаєва відбулося пограбування, при цьому, невідомі застосували зброю. Також наголошується, що в результаті стрілянини, був поранений один громадянин, який працює в даному ігровому залі.

Відзначається, що в першій половині дня двоє людей відвідали один із залів з ігровими автоматами, який розташований у житловому будинку. При цьому, невідомі сховали обличчя за масками. Після того, як зловмисники зайшли в приміщення, вони під загрозою пістолета почали вимагати у працівника гроші.

Однак співробітник закладу не погодився з даними вимогами, після чого, невідомі здійснили постріл в ногу чоловіка. Зловмисники забрали гроші та спішно покинули місце інциденту за допомогою червоної машини ВАЗ – 2106.

Як повідомляє місцева преса, потерпілий виявився власником закладу, пізніше його з вогнепальним пораненням госпіталізували. Також відомо, що на момент події в приміщення також знаходилися співробітники закладу та відвідувачі. По даній справі відкрито кримінальне провадження, оголошено операцію «Сирена».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*