Болтон: американці не покинуть Сирію поки турки загрожують курдам

verelq.am

Інформаційне видання «Bloomberg» інформує, що радник голови Сполучених Штатів Америки з питань нацбезпеки Джон Болтон у цю неділю, 6 січня виступив із заявою, що збройні сили країни не покинуть північно-східну частину сирійських територій доти, поки турецька влада не змінить свого рішення про наступ на курдів. Таким чином, він підкреслив, що голова США Трамп планує захистити своїх союзників, які є опозиціонерами у Сирії.

Болтон зауважив, що Штати вважають, що Туреччина не повинна розпочинати військові дії, не обговоривши їх попередньо з США, оскільки вони можуть нести в собі загрозу американським військовим. Крім цього, такі дії повинні відповідати вимогам голови держави, який наполягає, що сирійським курдам, що воювали з американцями, не повинно нічого загрожувати.

Радник Трампа підкреслив, що строки виведення військ США будуть визначені після того, як будуть виконані всі ці умови та встановиться та ситуація, яку хочуть бачити американці. Також він додав, що виведення збройних сил Сполучених Штатів поки не має остаточних строків, проте основним моментом й досі залишається вихід американців з північно-східних частин сирійської території.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*