Митрополита Київського не привітав ніхто з предстоятелів помісних церков

amp.znaj.ua

Володимир Легойда, голова синодального відділу Московського Патріархату із взаємовідносин Церкви з суспільством і засобами масової інформації, повідомляє, що Православними Церквами не були визнані результати об’єднавчого собору у Києві. Саме на цьому соборі був обраний Митрополитом Київським і всієї України Епіфаній.

Володимир Легойда повідомив, що проти діянь Константинопольського Патріархату висловили свої думки Польська і Сербська Православна Церкви та промовили слова підтримки канонічній УПЦ. Єпископ Сербської Православної Церкви Іриней назвав надання Україні Томосу «неканонічним діянням». Патріарх Іриней вважає, що в основі всього лежить політика.

Голова синодального відділу МП також згадав про те, що Митрополит Київський і всієї України Епіфаній ні привітався ніким з предстоятелів помісних церков, хоча протоколи церкви не передбачають даного ігнорування протягом 2 тижнів.

Нагадаємо, що Грузинською Православною Церквою було відкладено оголошення про визнання автокефалії УПЦ КП на січень.

Вселенський Патріарх Варфоломій сьогодні вручив Томос про автокефалію Митрополиту Київському Епіфанію. Даний документ був підписаний 5 січня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*