НАТО проведе тренувальні польоти винищувачів над Естонією

Defens-aero.com

Головний штаб Армії оборони Естонської Республіки повідомляє, що з 7 січня ВВС Федеративної Республіки Німеччина здійснять польоти тренувального характеру у повітряному просторі Естонії. Польоти будуть здійснені на висоті близько 152 м і вище, на багатоцільових винищувачах четвертого покоління під назвою «Eurofighter». Головний штаб віддав перевагу тому, щоб польоти проходили далеко від поселень та міст.

Члени Північноатлантичного Альянсу зобов’язані надавати спеціальні ділянки власного простору у повітрі для здійснення тренувань, а також навчань військово-повітряних сил. Це поширюється і на бриючі польоти, що мають на увазі польоти на максимально малій висоті. Тренувальні польоти військово-повітряних сил ФРН у повітряному просторі Естонської Республіки заздалегідь затверджені з авіаційним департаментом, а також естонської аеронавігаційною службою.

Згідно з рішенням Організації Північноатлантичного договору, військово-повітряні сили членів організації в установленому порядку зобов’язані захищати повітряний простір Естонської Республіки, Латвійської Республіки та Литовської Республіки з моменту вступу Балтійських держав в організацію, а саме з березня 2004 року.

Другий авіаційний підрозділ, який уповноважений займатися охороною повітряного простору Балтійських держав, згідно з місією Організації Північноатлантичного договору, знаходиться на авіаційній базі «Шяуляй» на території Литовської Республіки. Нагадаємо, що бельгійський підрозділ, який використовує винищувачі бомбардувальники “F-16” американського виробництва, на цій базі змінив португальський підрозділ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*