Порошенка закликали перейменувати Херсон в Корсунь

Versiya.info

Інформаційне агентство «УНН», посилаючись на офіційне інтернет – представництво голови держави, інформує, що на сайті була опублікована петиція, в якій голову держави Порошенка закликають перейменувати місто Херсон. Зазначається, що як альтернатива була обрана назва «Корсунь». З даною петицією можна ознайомитись на сайті.

В самому тексті зазначається, що Херсон – це грецька назва, а саме місто назвали на честь Херсонеса. Саме там відбулося хрещення князя Володимира та саме звідти до Києва він привіз саркофаг, в якому поховали іншого князя – Ярослава Мудрого. Альтернативою цій назві обрали «Корсунь», оскільки саме така історична літописна назва даного регіону. На думку авторів петиції, це питання має дуже велике значення як в політичній сфері, так й в історії нашої держави.

Варто зазначити, що цю петицію оприлюднили на сайті ще в цю п’ятницю, проте вона набрала лише 18 голосів, а для її схвалення потрібно 25 тисяч голосів.

Також нагадаємо, що в рамках тотальної декомунізації з 2016 року в Україні змінили назву 284 населених пунктів, 7 міст та 9 районів. При цьому, 7 сіл та населених пунктів перейменовували двічі. Першим такі зміни торкнулися українського міста Дніпропетровськ, який зараз йменується Дніпром.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*