Українці зможуть подорожувати у Китай без оформлення візи

mayu-pravo.com

Китайське інформаційне агентство «Xinhua» повідомляє, що з поточного 2019 року українці зможуть подорожувати у 5 провінцій Китайської Народної Республіки без візи. Головною умовою буде наявність закордонного паспорта.

Даний безвізовий режим вже діє у портовому місті Циндао провінції Шаньдунь, яка знаходиться на сході Китаю. У портовому місті Сяминь провінції Фуцзянь, яка знаходиться на декількох островах і материковій частині КНР. У столиці провінції Хубей місті Ухань. У Куньмін, сучасної столиці та транспортному вузлі провінції Юньнань на півдні Китаю, а також у столиці провінції Сичуань – Ченду, яка знаходиться на південному заході держави. Повідомляється, що оформлення візи необов’язково за умови, що іноземці пробудуть у перерахованих містах не більше 6 діб.

Схожий безвіз здобула ще низка держав, що становить сумарно 52 країни. У Китайській Народній Республіці дане нововведення має назву оптимізації безвізового транзиту, що дозволяє іноземцям здійснювати подорожі та перебувати на території перелічених міст до 144 годин. Також, влада повідомляє про те, що число пропускних пунктів зросте, і люди, які прямують через територію КНР проїздом, матимуть можливість оформити документи в’їзду та виїзду з держави у морських пропускних пунктах міст Сяминь і Ченду, а також повітряних пропускних пунктах міст Ухань, Ченду і Куньмін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*