Закон про перехід парафій Московського Патріархату в Православну Українську Церкву ще не підготовлений

M.news.yandex.kz

Представник голови держави в парламенті Ірина Луценко висловила думку відносно того, що потрібно доопрацювати законопроект про процес переходу парафій Московського Патріархату в Православну Українську Церкву. Після доопрацювання необхідно негайно його прийняти.

Ірина Луценко повідомила, що законопроект не узгоджений і знаходиться у «сирому» вигляді. З цієї причини на найближчому Пленарному тижні 15-18 січня розпочнеться розгляд закону. Усі охочі парламентарії висловляться, у результаті чого буде затверджено покроковий процес переходу.

Серед правил буде розглянуто надання поступової процедури кожній громаді, яким чином мають відбуватися збори, яке число голосів потрібно набрати, що станеться з майном, яким чином повинна буде поводити держава у разі, якщо майно є державним або комунальним, а також як повинен здійснюватися перехід суспільства. За словами народного депутата, закон повинен бути цілісним, і не залишати пропусків, а перехід, у свою чергу, повинен мати поступовий характер.

Нагадаємо, що раніше спікер парламенту Андрій Парубій зробив заяву відносно того, що на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради України він планує винести на розгляд парламентаріїв законопроект, який регулює процес переходу парафій МП в ПЦУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*