Нардеп від «Батьківщини»: інтерв’ю Ющенка – це багатовимірна брехня

2000.ua

Сергій Власенко, нардеп від «Батьківщини», заявив, що лідер його політсили Юлія Тимошенко зробила все від неї залежне для отримання Україною автокефальної Церкви.

Таким чином Власенко спростував прозвучав в ефірі телеканалу «Прямий» коментар екс-президента Віктора Ющенка про те, що Тимошенко перешкоджала отриманню томосу Українською Церквою.

У бесіді з колишнім державним головою журналіст «Прямого» Ольга Шилкина поставила йому питання про розмову Тимошенко (на той момент прем’єр-міністра) з Вселенським патріархом, який стався раніше спілкування з ним Ющенко. Співрозмовник Шилкиної відповів на це питання ствердно. Після уточнювального питання журналіста про те, що голова Кабміну просила Константинопольського предстоятеля не поспішати з наданням автокефального статусу, Ющенко їй не заперечив. «Прямий» опублікував інтерв’ю з колишнім президентом під заголовком «Ющенко розповів, як Тимошенко заважала отриманню незалежності Української Церкви».

Коментуючи відео з Віктором Ющенком і заголовок опублікованого інтерв’ю, Власенко звинуватив ведучу «Прямого» в маніпулятивній формі питання, а також в підміні фактів. Само інтерв’ю парламентарій назвав «багатовимірною брехнею». Він підкреслив, що Тимошенко є прихильницею об’єднаної Української Церкви й робила все можливе для появи такої.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*