Православна церква України отримала свій тимчасовий сайт

euronews.lv

Новостворена Православна церква України обзавелася власним сайтом. Про це повідомили на офіційному профілі ПЦУ в соцмережі Facebook, попросивши враховувати, що pomisna.info є тимчасовою версією. Представники Церкви пообіцяли протягом декількох місяців створити повноцінний сайт, поступово додаючи контент.

На поточний момент головна сторінка сайту має одну новину і цитату предстоятеля Епіфанія. З рубрик є новинна стрічка, «Контакти» і «Митрополит», рядок пошуку і посилання на Facebook-сторінку ПЦУ. Сайт має лише одну мовну версію.

Нагадаємо, що 5 січня в Стамбулі Томос отримав підпис Вселенського патріарха. Через два дні Варфоломій в урочистій обстановці передав церковну грамоту, що засвідчує автокефальний статус ПЦУ, української делегації.

Українські православні парафіяни зможуть на власні очі побачити томос в столичному храмі Софія Київська в свято Різдва Христового.

ПЦУ отримала предстоятеля і статут на Об’єднавчому соборі наприкінці минулого року. Головою новоствореної церкви був двома турами обраний Епіфаній, один з митрополитів УПЦ КП.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*