В Японії набирає чинності податок на виїзд з держави

booking.com

Інформаційне агентство «РБК-Україна», посилаючись на «Nikkei Asian Review» інформує, що японський уряд у поточному році має намір поповнити бюджет новими коштами, сума яких сягає чотирьохсот п’ятдесяти мільйонів доларів. Відзначається, що з сьогоднішнього дня на території країни починає діяти новий податок на виїзд з держави за допомогою авіатранспорту або корабля. Варто зазначити, що сума такого податку перевищує 9 доларів.

Як повідомляє видання, сума податку буде корелюватися відповідно до вартості квитків на літаки або корабель. При цьому, даний податок зобов’язані оплатити не тільки туристи, а й японці, які прийняли рішення виїхати з країни. Також повідомляється, що податок не оплачують ті, хто тимчасово зупиняється в державі та не затримується там довше доби з моменту прибуття, дітей, вік яких не перевищує двох років, дипломатів інших країн та державних гостей Японії. Крім того, ті громадяни, які придбали квитки до сьогоднішнього дня, податок також не оплачують.

Підкреслимо, що уряд країни розраховується, що дане нововведення принесе бюджет країни доходи, сума яких перевищить 450 мільйонів доларів. При цьому, чисельність туристів у минулому році в дану країну склала близько тридцяти мільйонів чоловік, очікується, що цей показник буде тільки збільшуватися.

Також слід нагадати, що венеціанська влада має намір впровадити новий податок для туристів. Так, ті люди, які будуть добиратися в країну за допомогою поїзда, машини або авіатранспорту зобов’язані будуть оплачувати податок.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*