Через атаку хакерів на ФРН політики вимагають реакції від МВС Німеччини

Bizeps.or.at

Інформаційне агентство «Reuters» повідомляє, що коаліційні партнери голови німецького уряду Меркель, а також представники соціал-демократичної політсили країни наполягають на тому, щоб голова Міністерства внутрішніх справ ФРН в короткі терміни з’ясував, які саме агентства країни було поінформовані про атаку хакерів та яку реакцію вони продемонстрували.

Генеральний секретар соціал-демократичної партії Ларс Клингбил виступив із заявою, що завданням уряду має стати з’ясування того, яким агентствам було відомо про діяльність хакерів та яку реакцію вони показали. Саме це й має стати пріоритетним завданням для голови МВС Зеехофера.

Варто відзначити, що сам Зеехофер дав обіцянку проінформувати громадськість, коли йому стане хоч щось відомо про діяльність хакерів. Зазначається, що такі відомості він планує надати вже на цьому тижні.

Нагадаємо, що до цього, в результаті діяльності хакерів безліч політиків ФРН постраждали. Так, персональні дані цих політиків розмістили в мережі інтернет. Варто відзначити, що постраждали представники майже всіх політичних сил, винятком стали лише представники «Альтернативи для Німеччини».

Пізніше стало відомо, що цієї неділі в ході масштабного розслідування про витік даних політиків, німецькі правоохоронці провели обшук в житлі одного з IT-працівників. Правоохоронці обшукали приміщення та смітник Яна Шурляйна, який наразі є свідком у даній справі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*