Корабель флоту РФ контролює американські ВМС в Чорному морі

Nationalinterest.org

У Міністерстві оборони Російської Федерації інформують, що одне зі сторожових суден у Чорному морі «Допитливий» взяло під контроль дії судна «Форту Макгенрі», який входить до складу військово-морських сил Сполучених Штатів Америки. Даний корабель увійшов до чорноморських вод цієї неділі о 20: 00 за Києвом.

У прес-центрі американських ВМС інформують, що основним завданням даного судна в акваторії Чорного моря стане патрулювання.

Нагадаємо, що до цього спеціальний представник Державного Департаменту Сполучених Штатів Америки з українських питань Курт Волкер виступив із заявою, в якій зазначив, що США слід взяти на розгляд питання про нарощування присутності у водах Чорного моря. Крім того, представник Держдепу також зазначив, що існує можливість постачання Україні американського летального озброєння.

Також слід зазначити, що до цього в Одеський порт увійшло судно Великобританії «HMS Echo». При цьому, на думку голови британського оборонного відомства Гевіна Вільямсона, наявність даного судна має викликати тривогу у Російської Федерації. При цьому, якщо Росія не зупинитися в агресії, спрямованої на сусідню державу, то російський лідер повинен бути готовий до того, що в акваторії Чорного моря з’являться й інші судна Сполученого королівства.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*