Команда Зеленського повідомила про провокації

Tv.ua

Команда одного з кандидатів на пост голови держави, шоумена та лідера розважальної програми «95-й Квартал» Володимира Зеленського у своєму профілі в соціальній мережі «Facebook» інформує про те, що проти команди претендента на посаду президента України почалися провокації.

Повідомляється, що по соціальних мережах та меседжерам поширюють інформацію, відповідно до якої, громадянам країни пропонують невеликий підробіток. Так, людям платитимуть гроші за те, що вони братимуть участь в акціях, які проводитимуться на підтримку кандидата на посаду голови держави – Зеленського.

У записі також відзначають, що підкуп виборців грошима чи харчовими продукти – це стиль політичних діячів колишньої еліти. Однак хтось повинен це припинити, й це буде команда Зеленського. Так, команда політика офіційно заявила, що жодних проплачуємих акцій в столиці вона не проводить, оскільки Зеленський не використовує подібних методів.

У зв’язку з цим, громадян закликають не реагувати на фальшиві повідомлення, оскільки вони є провокацією. Якщо ж громадянам приходять подібні повідомлення, команда Зеленського просить проінформувати про це.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*