НАЗК: у декларації Павелка зафіксовані ознаки незаконного збагачення

promining.net

Національне агентство по запобіганню корупції на офіційному сайті оприлюднило інформацію про підсумки перевірки декларацій парламентарія від БПП та голови Федерації футболу Андрія Павелка. Зазначається, що на сайті оприлюднено підсумки перевірок декларацій починаючи з 2015 та закінчуючи 2017 роком. Висновки були прийняті ще в кінці грудня.

Таким чином, агентство зазначає, що вказаний парламентарій у своїх деклараціях вказав фальшиві відомості про нерухомість та доходи за певний проміжок часу. Так, дані дії є порушенням законодавства нашої країни.

Водночас, зазначається, що невідповідності, які були знайдені в деклараціях про доходи народного депутата, не виходять за рамки сотні прожиткових мінімумів. Так, задекларовані активи відповідають дійсності, при цьому, конфлікту інтересів структура не виявила. Крім того, факту особистого збагачення політика протизаконним шляхом також не зафіксовано.

Таким чином, в структурі вирішили проінформувати парламентарія про прийняті висновки та відзначити, щоб нардеп виправив декларацію та заніс туди справжні дані.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*