Біля берегів Туреччини затонуло судно з українцями на борту

TAURANGA, NEW ZEALAND - JANUARY 9: In this handout provided by Maritime New Zealand, MV Rena is seen in two pieces after overnight bad weather pounded the vessel, on January 9, 2012 in Tauranga, New Zealand. Floating containers and debris have been found northwest of the vessel and more is expected to wash ashore today. Rena struck Astrolabe Reef off the coast of Mt Maunganui on October 5, 2011 and has spilled 350 tonnes of oil, and almost 100 shipping containers. (Photo by Maritime New Zealand via Getty Images)

Судно Volgo Balt 214, яке перевозило вугілля, в районі узбережжя на півночі Турецької Республіки подало сигнал лиха. На допомогу суховантажу, який терпів лихо, були відправлені рятувальні повітряні та надводні засоби.

З тринадцяти моряків, які входили в команду судна, були врятовані семеро, решта членів екіпажу вважаються загиблими та зниклими безвісти.

У складі екіпажу Volgo Balt 214 було 9 громадян України. Про те, скільки українців врятувалося або загинуло, в повідомленні губернаторського офісу провінції Самсун зараз не вказуються. Крім дев’яти наших співвітчизників, в команду входило двоє громадян Республіки Азербайджан і два росіянина.

Крах суховантажу стався в 148 кілометрів від провінції Самсун. Згідно з інформацією сайту marinetraffic.com, суховантаж був спущений на воду в 1978 році та ходив під панамським прапором.

Судно, що належить компанії Orbital Shop Management (Турецька Республіка), вийшло з порту «Азов» та за місцевим часом мало досягти порту в провінції Самсун о 19:00. За останніми даними, четверо з шістьох загиблих – українці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*