Виконавці антиугорської провокації на Закарпатті підозрюються в тероризмі

Magyaridok.hu

Громадяни Республіки Польща, які в лютому минулого року скоїли резонансний підпал Товариства угорської культури в Закарпатській області, понесуть відповідальність в своїй державі за правопорушення, яке кваліфіковане як терористичний злочин.

Польські столичні слідчі завершили розслідування, з’ясувавши, що зрежисована провокація мала своєю метою погіршення відносин між Києвом і Будапештом. Офіцер польського Агентства внутрішньої безпеки, коментуючи завершення слідчих дій, заявив, що скандал з підпалом грав на користь Кремля, який зацікавлений в дестабілізації України.

Вибір правопорушників серед його співвітчизників він пояснив розрахунком наймачів, які в разі невдачі могли б загострити польсько-українські відносини.

Всі обвинувачені — чоловіки ультраправих поглядів, пов’язані з польською екстремістською організацією «Фаланга». Головним організатором затриманих провокаторів польські слідчі вважають журналіста з Федеративної Республіки Німеччина, який, як стверджується, виконував замовлення російських спецслужб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*