Експерт: у Польщі більше нападів на українців, ніж у Росії

Ideologs.com

Парламентарій і колишній голова «Комітету виборців України» Ігор Попов розкритикував офіційне обґрунтування закриття виборчих дільниць для проведення українських виборів голови держави на території Російської Федерації.

В інтерв’ю Deutsche Welle політик заявив, що справжні причини закриття дільниць для голосування українців в РФ є скоріше політичними, тому їх «сором’язливо» не озвучують. Рішення Центрвиборчкому Попов пояснив демонстрацією українського дрейфу якомога далі від Кремля, а також побоювання Києва, що під російським пропагандистським впливом громадяни України віддадуть свої голоси небажаному голові держави.

Озвучене органами влади прагнення захистити співвітчизників в Росії від провокацій Попов також поставив під сумнів, нагадавши, що на території Польщі відбувається більше нападів на українців за етнічною і «паспортному» ознаками, ніж в РФ.

Рішення ЦВК також розкритикували в «Опоблоці» та парламентському об’єднанні «Опозиційна платформа – За життя», чиї представники намагалися оскаржити закриття дільниць в Росії через суд, однак Шостий апеляційний столичний адмінсуд відхилили позови нардепів-опозиціонерів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*