Народний депутат України отримав 960 тисяч гривень як подарунок

historyndex.com

Андрій Білецький, нардеп Верховної Ради України, отримав 960 тисяч грн в результаті продажу своєї нерухомої власності. Дана інформація стала відома з декларації парламентарія, в яку він вніс зміни 3 січня.

Однак, згідно з даними декларації Білецького за 2017 рік, нерухома власність еквівалентна зазначеній сумі в ній не значиться. Відповідно до інформації за період 2018 року, народний депутат не був власником будь-якої нерухомості.

За відомим даними, Білецький знімає в оренду житло в Київській області населеному пункті Чайки, Києво-Святошинського району. Але, згідно з його декларації, парламентарій вніс деякі зміни минулого літа, коли на день народження Євген Білецький (батько) подарував політику подарунок у вигляді земельної ділянки, яка знаходиться недалеко від центру міста Харкова.

Земельна ділянка розцінюється в 1,68 млн грн. Інформацію про дану ділянку нардеп вніс 13 серпня, а числом придбання прав на майно землі зазначено 6 серпня. Повідомляється, що земельна ділянка сумою в 1,68 млн грн досягає площі 617 м². Відповідаючи на питання, чому земля така дорога, політик відповів, що так вона була оцінена експертами.

Залишається очевидним той факт, що сума від продажу нерухомої власності, яка зареєстрована 3 січня, не сходиться із продажем даної ділянки. З чого випливає висновок, що ділянка в Харкові залишається власністю Андрія Білецького, а об’єктом продажу була інша нерухомість.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*