Озвучено ймовірне місце зустрічі лідерів США та Північної Кореї

perspectivebd.com

Наступна зустріч американського президента Дональда Трампа та голови Корейської Народно-Демократичної Республіки може пройти у в’єтнамському місті Ханой. Про це повідомило агентство Bloomberg, посилаючись на джерела південнокорейських засобів масової інформації, зокрема, видання Munhwa Ilbo.

Співрозмовники з-поміж дипломатів Республіки Кореї відзначають, що їх північні сусіди вже мали зустріч з американською стороною, обговорюючи можливі переговори на вищому рівні у в’єтнамській столиці.

Офіційно ця інформація не підтверджена, однак відомо, що керівник зовнішньополітичного відомства Північної Кореї вже відвідав Соціалістичну Республіку В’єтнам, як і представник американського Держдепу.

Раніше повідомлялося, що в адміністрації Трампа стурбовані пошуком міста для майбутньої зустрічі з північнокорейським лідером. В кінці минулого року американські представники відвідали кілька міст в різних країнах, визначаючись з місцем переговорів.

Трамп і Кім Чен Ин вперше зустрілися в місті-державі Сінгапур влітку минулого року, обговоривши ряд гострих питань, зокрема, напружену ситуацію на Корейському півострові.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*