Чергова хвиля депортацій громадян України з Ізраїлю

Zdf.de

В Ізраїлі спостерігається чергова хвиля депортації громадян України, які на території держави перебувають або працюють нелегально. Також Міграційна служба посилює перевірки, що проводяться для виявлення нелегалів.

Тим часом, як в Україні відбувається різке зниження рівня життя, жителі Ізраїлю продовжують пропонувати українцям роботу. Але працювати легально на території Ізраїлю вкрай важко, оскільки оформлення робочої візи непід’ємне та обійдеться сумою близько 10 тис. доларів.

Як показує досвід минулих років українці, щоб залишитися на території Держави Ізраїль, залишаються під виглядом біженців від війни на Донбасі, хоча більшість з них мешканці мирної частини України. Згідно з ізраїльськими даними за останні 4 роки на отримання статусу біженця подало близько 15 тис. осіб, хоча у 2013 році – 1. В результаті даних процедур виходить легалізуватися лише декільком. Протягом того часу, поки документи розглядаються владою, на що може піти від місяця до кількох років, люди, які подали свої документи, продовжують працювати. За даними статистики Ізраїлю, в державі нелегально працюють близько 50 тис. громадян України.

Вже близько року як Україна є безпечною державою, яка не має військових дій, внаслідок чого, багатьом претендентам на статус біженця – відмовляють і висилають з Ізраїлю. За 2018 рік було депортовано 5 тис. громадян України. Багато з них були вислані ще з аеропортів. Частиною були звичайні туристи, але були й ті, хто хотів залишитися надовго.

Чимало людей бачать причиною депортації – напружені відносини між Україною та Ізраїлем, оскільки у 2016 році нашими дипломатами була схвалена резолюція Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй, яка носила «антиізраїльський» характер. Відповідно до неї Держава Ізраїль є окупантом частини палестинських територій. Дана резолюція закликала зупинити будівельні роботи на землі, яка є спірною. Також Ізраїль відкрито показує своє негативне ставлення до прославляння Степана Бандери та ОУН-УПА, оскільки в Державі Ізраїль вони мають антисемітський характер. А нова хвиля депортації це лише наслідки дій нашої влади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*