Розкрито схему розкрадання коштів з Держбанку за участю коаліції депутатів ВРУ

24tv.ua

Антикорупційна програма «Наші гроші» повідомляє, що була розкрита схема по виведенню коштів з держбанку. Учасниками даної схеми виявилися конкурентами — парламентарії Андрій Павелко, Денис Дзензерський та Олександр Вілкул.

На сьогодні в парламенті Олександр Вілкул є представником партії «Опозиційний блок», Денис Дзензерський представляє партію «Народний фронт», а Андрій Павелко нардеп від Блоку Порошенко «Солідарність».

Сайт антикорупційної програми повідомляє, що нардеп Андрій Павелко, нинішній президент української Федерації Футболу, 8 років тому став клієнтом держбанку «Родовід», взявши кредит більш ніж 20 млн доларів. Метою позики було будівництво нічного клубу під назвою «Опера» у місті Дніпро. По закінченню деякого часу свій бізнес Павелко продав компанії «Індастріал білдінг компані». У свою чергу, дана компанія для придбання бізнесу взяла кредит у тому ж банку «Родовід» на 26 млн доларів.

Згідно з інформацією, наданою антикорупційною програмою, Денис Дзензерський був головою «Індастріал білдінг компані». Після анулювання договору щодо продажу бізнесу Андрія Павелка, який зобов’язаний був повернути гроші фірмі Дзензерського, а вона, у свою чергу, все ще залишалася клієнтом банку і повинна була виплачувати позику, але дана компанія розорилася.

Кілька років тому нічний заклад «Опера» було виставлено на аукціон, на якому його придбала компанія «Укрсаб». Андрій Шумілов є співзасновником цієї компанії. Також наголошується, що дана особа надавала послуги юридичного характеру парламентарію Олександру Вілкулу. А після того, як Павелко став на чолі української Федерації Футболу, Шумілов обіймав посаду керівника контрольно-дисциплінарного комітету.

Повідомляється, що лише частина майна компанії ІБК була продана. Сума, яку компанія заборгувала держбанку, на момент 2017 року досягне 322 мільйонів гривень.

Також відомо, що на даний момент заклад «Опера» знаходиться в користуванні структури представника БПП «Солідарність» Андрія Павелка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*