Надія Савченко: про єдність країни і конфлікт у Керченській протоці

news247.com.ua

Нардеп Надія Савченко, чиє звернення опублікував телеканал NewsOne в своїй передачі «Суб’єктивні підсумки», привітала співвітчизників з минулими зимовими святами та побажала перемог, успіхів і об’єднання.

Парламентарій прокоментувала і об’єднання церков. На думку Савченко, Церква буде об’єднана з доброї волі українців. Це скоріше відбудеться не через священнослужителів, зазначила вона, а через громади. Політик додала, що є один Бог, якого не можна ділити на різні церкви.

Вона торкнулася й теми конфлікту в районі Керченської протоки. Нардеп припустила, що моряки ВМСУ залишатимуться під російським арештом, поки не буде вирішена проблема правового статусу Керченської протоки. Савченко підкреслила, що в тому інциденті правда була на українській стороні.

На даний момент народний депутат перебуває під вартою у зв’язку з обвинуваченням у підготовці терористичного акту та державного перевороту. Ще одним фігурантом цієї справи є Володимир Рубан. Раніше Савченко перебувала в російській в’язниці після полону на Донбасі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*