Томос не покидатиме меж України

Expres.online

Томос, як відомо, збиралися вивозити в турецький Стамбул, щоб на Фанарі його змогли підписати всі члени тамтешнього Синоду, представники Вселенського патріархату. Про такі плани раніше встигло проінформувати Міністерство культури України – заява прозвучала від представника відомства. Всі ці підписи представники церкви, як повідомлялося, повинні були поставити під час Синоду.

Однак зараз в Мінкультури вже спростовують таку інформацію. Стверджується, що тепер Томос про автокефалію Православної церкви України до Туреччини для підписання інших учасників Синоду увозиться не буде.

Пергамент відтепер перебуватиме на території Софії Київської, у Трапезному храмі. Побачити цей Історичний документ тепер можна буде в будь-який день з восьмої ранку до шостої вечора. Так що тепер кожен український громадянин зможе упевнитися, що документ перебуває в цілості, схоронності та знаходиться на своєму місці.

Як ми знаємо, два дні тому, Варфоломій, глава Константинопольського патріархату, урочисто передав предстоятелю нашої православної церкви ПЦУ, Епіфанію, митрополиту Київському і всієї України, підписаний офіційно пергамент, — Томос, для нової об’єднаної Православної церкви України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*