Соратники Трампа відмовляються очолити Пентагон

Nydailynews.com

Чинний президент Сполучених Штатів зіткнувся з труднощами при пошуку кандидатури для оборонного відомства країни. Як повідомляє видання Politico, після звільнення з посади керівника Міноборони Джеймса Меттіса його ймовірний наступник, відставний генерал Джек Кін, відповів Трампу відмовою на пропозицію зайняти міністерське крісло.

Наступним, хто відмовився від президентської пропозиції очолити Пентагон, був колишній сенатор від «республіканців» Джон Кайл.

Труднощі кадрового питання, з якими зіткнувся Трамп, в Politico були названі «вражаючими». В результаті виконуючим обов’язки міністра оборони став 56-річний Патрік Шенаген, затверджений на своїй посаді з першого дня настав 2019 року.

Раніше Шенаген обіймав посаду заступника глави Міноборони. Його призначенню у 2017 році перешкоджав нині покійний Джон Маккейн, який піддав критиці позицію Шенагена з постачання озброєнь Україні.

Нагадаємо, що Меттіс позбувся крісла глави Міноборони після висловлення невдоволення лідером країни. Трамп розкритикував діяльність міністра в Афганістані.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*