Пограбований під час обшуків ювелірний магазин отримає компенсацію

Sobitie.com.ua

У столичному Господарському суді був винесений вердикт, згідно з яким, компанія «Часовий салон Кристал» з державного бюджету отримає 25 мільйонів 400 тисяч гривень компенсації збитків. Саме таку шкоду, за висновками суду суду, було завдано столичному ювелірного магазину в ході обшуків 2014 року зі участю правоохоронців.

Прокуратура Києва в 2014 році проводила досудове розслідування з метою ідентифікувати зловмисників, які використовували в реалізації товарів забруднене радіацією сировину.

На підставі судового рішення в приміщенні ювелірного магазину «Граф», що належить компанії «Часовий салон Кристал», були проведені обшуки з вилученням ювелірних прикрас, а також годинників. Під час проведених обшуків персоналу магазину не дозволили бути присутнім на них. Після того, як слідчі та співробітники прокуратури покинули магазин, в ньому було виявлено відсутність товарів, грошей, що зберігалися в сейфі, а також розбиті вітрини. Справу, в зв’язку з якою проводилися обшуки, згодом було закрито.

Пізніше було відкрито три кримінальні виробництва, на цей раз в відношенні правоохоронців, зайнятих в тому обшуку: їх запідозрили у привласненні магазинного майна, перевищенні службових повноважень і зловживанні владою.

Судові експерти оцінили вартість зниклих товарів та інших цінностей. Обвинувачений у справі пограбування під час обшуків через рік після них був відновлений в прокурорській посади, і в даний момент працює там же.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*