Український посол: це Чехословаччина спровокувала Гітлера?

www.vinegret.cz

Заяви екс-президента Чеської Республіки Вацлава Клауса про провокування України західними елітами до дій проти Кремля викликали гостру критику з боку українського посла в Празі Євгена Перебийніса.

Дипломат саркастично прокоментував фразу колишнього чеського президента про те, що в Кремлі поводяться «тверезо», «обережно» і «не реагуючи на кожну провокацію», до якої Україну нібито підштовхують політичні еліти країн Заходу, включаючи і чеський істеблішмент.

У сервісі мікроблогів Twitter глава української дипмісії в Чехії поставив запитання відставному політику, чи провокувала Чехословаччина в 1938 році «тверезомислячого» Адольфа Гітлера.

Відповідь українського високопоставленого дипломата підтримала низка чеських політиків, в тому числі євродепутат і журналіст Яромир Штетина.

Вацлав Клаус є другим (після «оксамитового розлучення» зі Словаччиною) президентом Чехії, який займав цю посаду протягом десятиліття до 2013 року. В Європейському Союзі політик відомий як один з найбільш затятих євроскептиків (противників подальшої інтеграції в рамках ЄС).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*