Два міністри та віце-прем’єр України отримали приписи від НАЗК

Kievtime.com

Співробітники Нацагентства з питань запобігання корупції внесли приписи групі високопоставлених урядових чиновників у зв’язку з діями їхніх підлеглих. У низці епізодів чиновники різних рівнів, що знаходяться в підпорядкуванні Омеляна, Кубіва та Мартинюка, підозрюються в порушенні врегулювання питань конфлікту різних інтересів.

Як пояснили в прес-службі НАЗК, підлеглі двох міністрів та віце-прем’єра проходять за різними епізодами. Керівник Мінекономрозвитку Степан Кубів отримав припис від НАЗК в зв’язку з розслідуванням навколо держпідприємства «Дніпро-ВДМ». Міністр інфраструктури Володимир Омелян офіційно повідомлений про дії головои «Морської пошуково-рятувальної служби» Віктора Сударева, а припис у відношенні т.в.о. Міністра агрополітики було винесено через Володимира Лапи, голови Держслужби з питань безпеки харчових продуктів.

У НАЗК нагадали, що припис їх відомством виноситься тому голові державної установи, яка зобов’язується протидіяти корупції. Приписи, які виносяться Нацагентством, є обов’язковими до виконання одержувачем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*