Російські ЗМІ – джерела дезінформації для України

Eurointegration.com.ua

Проект «ЄС проти дезінформації»(«EU vs Disinformation») повідомив, що Україна протягом п’яти років є своєрідною «грушею для биття» з боку російських ЗМІ. У минулому році наша країна згадувалася в ЗМІ держави-агресора більше ніж 460 разів дезінформації, тобто кілька помилкових інформприводів на день.

Експерти повідомляють, що фейки в основному розраховані на російськомовного глядача. Сама ж Росія намагалася дегуманізувати українців, виставляючи київську владу як цинічних нащадків нацизму 20 століття».

Фахівці-аналітики відзначили, що на українську аудиторію інформація ЗМІ Росії може не впливати, тому що свою владу українці знають краще за росіян. Але, якщо ставити пріоритетом деморалізацію духу народу, не зменшуючи внутрішні можливості українських військових, то в багатьох випадках інформаторам це вдається робити.

Інформаційні битви йдуть, з боку Росії, і проти західних глядачів, зі спробою закріпити їх думка у тому, що вина за конфлікт повністю тримається на Україні, прикладом тому став інцидент в Азовському морі та катастрофа рейсу МН17 на Донбасі у 2014 році.

Політичні реформи, які зараз відбуваються в державі, російські ЗМІ подають як катастрофічні. Ці дані орієнтовані на людей, що мають симпатії до країни-агресора і готових до зміни політики в Україні, а таких у нас в країні чимало. Дані міркування висувають експерти «EU vs Disinfo».

В цьому році Брюссель планує збільшити в п’ять разів фінансування антиросійської пропаганди, а також набрати більше фахівців для запобігання впливу на вибори в Європарламент навесні 2019 року і вибори в країнах Європейського Союзу у 2020.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*