Експерт: морський конфлікт між Києвом і Москвою можна вирішити

Politexpert.net

Напружену ситуацію в чорноморської та азовської акваторіях між Україною і РФ можна розв’язати лише шляхом дипломатії. Таку думку в телевізійному ефірі каналу NewsOne висловив Сергій Шабовта, експерт в питаннях безпеки.

Шабовта наголосив свою переконаність в тому, що лише продумані кроки з боку української дипломатії зможуть розв’язати проблему, пов’язану з двома морями, які омивають українське та російське узбережжя.

Експерт зазначив, що гучне анонсування з боку Києва кожного факту прибуття кораблів з флотів країн-членів НАТО, або постійні заклики, не вирішають поточної «морської» проблеми.

Він нагадав, що обидві сторони морських конфліктів і сутичок мають своїх експертів з питань військово-морського права, і до переговорів на цю тему слід готуватися професійно.

В кінці листопада минулого року прикордонники РФ атакували три кораблі ВМСУ, захопивши їх разом з екіпажами та поранивши при цьому шістьох моряків. При цьому український буксир був підданий умисного навалу. На даний момент українські полонені перебувають в СІЗО Москви, і звинувачуються в «порушенні» морських кордонів Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*