«Київстар» підняв вартість свого популярного тарифу

Community.kyivstar.ua

«Київстар» з 10 січня поточного року буде міняти тариф «Онлайн 4G», щомісячна оплата якого становить сімдесят п’ять гривень, на більш дорогий для своїх абонентів, додавши в назві «+». Новий тариф буде дорожче на сорок гривень.

Подорожчання одного з популярних тарифів «Київстару» зазнало критики його абонентами. Користувачі тарифного пакета і засоби масової інформації звернули увагу, що оператор підняв розцінки, нічого не поліпшивши. У «Онлайн 4G +» залишаються все ті ж щомісячні двісті хвилин (для здійснення дзвінків абонентам інших операторів), дві сотні SMS-повідомлень і дев’ять ґіґабайт трафіку на швидкості 4G.

Нагадаємо, що з середини січня по середину наступного місяця будуть скасовані тринадцять тарифних пакетів «Київстару», які були запропоновані п’ять і більше років тому. Абоненти, що користуються цими тарифами, отримають повідомлення від оператора з пропозицією вибрати для себе нові пакети послуг. Повідомлення будуть приходити через повідомлення SMS, а також через дзвінки call-центру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*