Дорогі американські тепловози програли застарілим радянським

Yz.co.ua

Колишній заступник керівника Мінінфраструктури Олександр Кава у своєму записі на профілі в Facebook розповів про ситуацію на українських залізницях на кількох конкретних прикладах, пов’язаних з використанням тепловозів американського виробництва.

За словами екс-заступника міністра, третього січня тепловоз General Elecrics на рейсі з Волновахи в Камиш-Зорю не зміг перевезти 3 тисячі 768 тонн. На допомогу американському локомотиву довелося викликати тепловоз 2ТЕ116, побудований тридцять сім років тому. Колишній високопоставлений чиновник також звернув увагу, що застарілі радянські 2ТЕ116 здатні перевезти на 2 тисячі 200 тонн більше, ніж американські тепловози.

Нагадаємо, що тепловози від General Electric, що поставляються за угодою між американською компанією та «Укрзалізницею», отримали в засобах масової інформації прізвисько «золоті» через вартість проекту, що склав приблизно один мільярд доларів США.

Угода між GE і «Укрзалізницею» передбачає партнерство протягом п’ятнадцяти років для модернізації та оновлення рухомого складу залізничного транспорту. «УЗ» отримає в лізинг тридцять американських дизельних локомотивів на першому етапі постачання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*